Napastnik powędruje z La Liga do Bundesligi? Borussia Dortmund szuka następcy Haalanda

Za sprawą świetnej formy strzeleckiej Erlinga Haalanda BVB rozgląda się za jego następcą. O względy Norwega zabiegają mocno najsilniejsze ekipy z Europy i wielce prawdopodobne, że tego lata dojdzie do hitowej przeprowadzki z udziałem utalentowanego piłkarza.
Jak informuje "Eurosport", klub z Signal Iduna Park znalazł potencjalnego następcę Haalanda. Youssef En-Nesyri, bo o nim mowa, zdobył w bieżącym sezonie 17 bramek w 36 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach i znajduje się w czołówce klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej.
Dobra dyspozycja 23-latka w barwach Sevilli nie umknęła uwadze władzom Borussii, a także innym zespołom ze Starego Kontynentu. Media informują również o zainteresowaniu napastnikiem ze strony Liverpoolu. Klub z Anfield ma jednak nie być aż tak zdeterminowany w próbach pozyskania Marokańczyka i możliwe, że skupi się na innych snajperach, zwiększając tym samym szansę BVB na zakup En-Nesyriego.
Umowa zawarta między marokańskim zawodnikiem a jego pracodawcą z Andaluzji obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.
Social media buzz
Czytaj więcej
Kartka z kalendarza





























