Rewolucja w Chelsea? Tuchel otwarty na sprzedaż 9-ciu piłkarzy

Dla Thomasa Tuchela najbliższe okno transferowe będzie pierwszym po objęciu posady trenera Chelsea. Będzie to okazja do poczynienia pewnych wzmocnień, a co za tym idzie z klubem pożegna się kilku piłkarzy.
"Daily Mirror" sugeruje, że na liście piłkarzy, z których będzie chciał zrezygnować niemiecki szkoleniowiec, widnieje 9 nazwisk. Wspomniane źródło wymienia Tammy’ego Abrahama, Kepę Arrizabalagę, Emersona Palmieriego, Antonio Rüdigera, Fikayo Tomoriego, Jorginho, Rossa Barkleya, Rubena Loftusa-Cheeka i Michy’ego Batshuayia.
Wszyscy ci zawodnicy mają wciąż ważne kontrakty i jeśli odejdą, klub na nich zarobi.
Warto dodać, że wśród piłkarzy, których kontrakt z londyńskim zespołem wygasa tego lata, są Olivier Giroud i Willy Caballero. Na pożegnaniu z nimi Londyńczycy nie zarobią ani funta, chyba, że do tego czasu ich umowy zostaną przedłużone.
Social media buzz
Czytaj więcej
Kartka z kalendarza





























